'Në çështjen e vulës u ndërhy', Erald Kapri në '5 Pyetjet': Ka një lloj afrimi ujërash mes PD-së dhe mazhorancës

17 Qershor, 23:00

Analisti Erald Kapri duke komentuar çështjen e vulës së PD-së që i kaloi Berishës dhe Rithemelimit, u shpreh në '5 Pyetjet' se pushteti në Shqipëri ka qenë gjithnjë në përndjekje të opozitës, por tashmë mesa duket ka një marrëveshje dhe kjo shikohet edhe tek aminstia.