Në prag të ndeshjes, tifozët e Feyenoord nuk përmbahen

24 Maj, 17:54

Në prag të finales së Conference League mes Romës dhe Feynoord, në Tiranë janë mbledhur qindra tifozë të cilët po presin me ethe ndeshjen. Report Tv ishte i pranishëm në rrugën ‘Mustafa Matohiti’, një ndër rrugicat më të famshme në kryeqytet, ku ishin mbledhur tifozët e Feyenoord. Siç shihet edhe nga video, tifozët e entuziazmuar kanë nisur festën.

  • <

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha