Nën një perimetër sigurie, PS feston sot 31 vjetorin e themelimit! Bëhen bashkë të gjithë figurat që kanë kontribuar ndër vite! Festës i bashkohet edhe Xhixho e Braimllari nga LSI

12 Qershor, 19:31 | Përditesimi i fundit: 2022-06-12 20:39:53

Partia Socialiste feston sot 31 vjetorin e themelimit. Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën me një mesazh urimi për të gjithë ata që i kanë dhënë dhe vijojnë t’i japin Partisë Socialiste. Fatos Nano dhe Ilir Meta do të jenë pjesë me një video-mesazh për të uruar socialistët.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha