Nëndrejtori i ISHP-së, Ulqinaku: Situata e COVID e qetë, por risku ekziston! Kemi raste të dyshuara të variantit indian! Në 2 muajt e fundit asnjë rast riinfektimi

16 Qershor, 12:20 | Përditesimi i fundit: 2021-06-16 15:06:26

 

Nëndrejtori i ISHP-së Dritan Ulqinaku, e ka cilësuar situatën  e COVID në vendin tonë të qetë, por theksoi se risku ekziston dhe duhet të jemi kujdesshëm. Ndërsa për Vlorën e cila është bërë qarku i parë pa raste aktive me COVID tha se mund të rikthehen sërish rastet duke qenë se është zonë turistike

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha