Nesër finalja/ Tirana mbushet me ngjyrat e Conference League! Tifozët holandezë për Report Tv: Na pëlqen shumë Shqipëria, fatkeqësisht nuk gjetëm bileta

24 Maj, 13:30 | Përditesimi i fundit: 2022-05-24 15:46:41

Një ditë para finales Europiane të Conference League, Tirana është zbukuruar me banderola shumëngjyrëshe për finalen europiane të Conference League te ekipit të Romës dhe Feyenoord, ndërsa pritet që tifozët e tyre të jenë të shumtë

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha