Nga ‘i forti’ i Myslym Shyrit, të dënuar për vrasje dhe për trafik droge! Emrat e personazheve të krimit me ‘kamera spiune’ në Tiranë

31 Janar, 12:43

Në Tiranë deri tani janë hequr 55 kamera sigurie të vendosura në mënyrë të paligjshme në lagjet e kryeqytetit. Report Tv ka zbuluar disa prej emrave që janë vendosur nën hetim për montim të këtyre kamerave, teksa një pjesë e tyre janë eksponentë të krimit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha