Nis seanca në GJKKO për masën e sigurisë ndaj grupit kriminal, Erzen Breçani: Në burg jam prej djalit, nuk e di me çfarë merret

23 Nëntor 2023, 12:56 | Përditesimi i fundit: 2023-11-23 15:54:12

Sot po mbahet seanca në GJKKO për të Erzen Breçanin, Dedan Gjonin, Bujar Ajezin, Besmir Muratin të cilët akuzohen nga SPAK si pjesë e një grupi kriminal për trafik droge dhe plane vrasjesh.