Nis sot vaksinimi i gazetarëve dhe operatorëve të terrenit, nga nesër marrin vaksinën policët! Sonte bëhen 100 mijë vaksinime te grupmosha mbi 70 vjeç

2 Prill, 16:56

Nga Berati ku kanë ndjekur procesin e vaksinimit të të moshuarve, Kryeministri Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu kanë dhënë lajmin e nisjes së procesit të vaksinimit për gazetarët dhe efektivët e policisë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha