Nishani: PD u kthye në fasadë të masakrës elektorale! Dje në Kryesi fillimi i fundit politik të Bashës, shpalli farsën për karrigen e vulëmbajtësit

17 Maj, 13:02 | Përditesimi i fundit: 2021-05-17 13:03:06

Pas mbledhjeve të Kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD të zhvilluara në selinë blu ku u vendos që më 13 qershor demokratët votojnë për kreun e ri të Partisë Demokratike, kryetari i këtij institucioni Bujar Nishani, kritikon ashpër Lulzim Bashën

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha