Nisja e sezonit e gjen Orikumin pa drita! Ankesa e operatorëve turistikë dhe pushuesve: Plazhet publike nuk pastrohen, ka mushkonja

6 Qershor, 16:29 | Përditesimi i fundit: 2023-06-06 16:43:10

Qyteza turistike e Orikumit në Vlorë e ka nisur sezonin me mjaft problematika. Energjia elektrike mungon dhe plazhet nuk janë pastruar.  Shqetësim prej vitesh është dhe dezinfektimi për mushkonjat.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha