Një fermë e vogël në Adriatik

8 Shkurt, 09:30

Historia e familjes së blegtorëve Xhangoli, ardhur nga Lenia e Gramshit pas viteve ’90, si një histori suksesi. Rrëfimet e fermerit Qani Xhangoli mbi ndërtimin e minifermës dhe punën në minifermë sëbashku me dy djemtë e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha