Një mjek dhe një teknik imazherie të cilët punonin në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’, janë arrestuar nga policia e Tiranës.

3 Shkurt, 12:18 | Përditesimi i fundit: 2023-02-03 14:33:11

Një mjek dhe një teknik imazherie të cilët punonin në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’, janë arrestuar nga policia e Tiranës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha