‘Nuk e kam qejf, tregoi mungesë burrërie!’ Arjan Konomi flet sërish për ribashkimin e Donaldit me Borën! A ishte skenar?

4 Gusht, 22:28

Marrëdhënia e Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj e cila nisi brenda mureve të shtëpisë së Big Brother Vip mori një vëmendje mjaft të madhe nga publiku por edhe nga personazhë të ekranit

Kategori të tjera