Opozitë e re mes Berishës dhe Metës? Nesturi në Repoltix: Aleancë e vjetër! Bushati: Më sens do kishte me Bashën

16 Qershor, 23:07

'Forumi i Bakusë' ishte kryefjala e mbrëmjes së sotme në Repoliti në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha