Pa pension dhe pa ndihmë ekonomike, apeli i të moshuarës në Këlcyrë

11 Qershor, 16:07

Jeta është sfiduese për familjen Labi në Këlcyrë. E moshuara, me disa sëmundje nuk merr pension dhe as ndihmë ekonomike. Ndërsa bashkia u kanë mbyllur dyert, të bijat apelojnë për ndihmë përmes Report TV

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha