Pa tapet të kuq dhe pa prezencën e yjeve, Golden Globe vjen ndryshe këtë vit! Cili film kryesoi listat?!

10 Janar, 11:24

Filmat, West Side Story dhe The Power of the Dog, kanë qenë fituesit më të mëdhenj në ceremoninë e ndarjes së Çmimeve Golden Globes më 9 janar. Ceremonia e këtij viti është mbajtur si asnjë herë më parë, pa pjesëmarrje të yjeve të filmit dhe pa transmetim televiziv.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha