'Padia' e parë në KQZ për 25 prillin, LSI kërkon shpalljen të pavlefshme të zgjedhjeve në Bashkinë Dropull, ankimon rezultatin në Qarkun e Gjirokastrës

7 Maj, 13:28

Lëvizja Socialiste për Integrim ka ankimuar zgjedhjet në qarkun e Gjirokastrës. Mësohet se LSI kërkon që të shpallen të pavlefshme në Bashkinë Dropull, gjë që ndikon në rezultatin e gjithë qarkut. 

LSI kërkon që të shpalljen e pavlefshmërisë së zgjedhjeve në Bashkinë e Dropullit në qarkun e Gjirokastrës dhe duke qenë se kjo pavlefshmëri ndikon në rezultatin e shpërndarjes së mandateve për Qarkun e Gjirokastrës shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në të gjithë qarkun e Gjirokastrës.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha