Pak para se të futen në stadium, tifozët holandez kërcejnë me muzikën popullore shqiptare

25 Maj, 17:54

Pak orë para se të futen në stadium, tifozët holandez po marrin "zemër" dhe po kërcejnë me motivet popullore shqiptare. Kjo nuk është hera e parë, pasi edhe një ditë më parë ky çift ka zhvilluar "spektakël" në Pedonale.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha