PAMJET me dron, një grusht militantësh të Rithemelimit e PL protestës para Bashkisë së Tiranës

7 Maj, 11:47

Një grusht militantësh të Rithemelimit dhe Partisë së Lirisë po protestojnë sërish para Bashkisë së Tiranës. Report Tv sjell pamjet me dron, ndërsa para dyerve të bashkisë dallohet pjesëmarrja e ulët në protestë njëjtë si një protestat e mëparshme.