Pampuri për Report Tv: Ngërçi i madh që kemi në PD është ‘non-grata’ e Berishës! Për këtë akuzuam zyrtarë të PS në 2021-in, nuk mund të bëjmë lojë të dyfishtë

24 Janar, 14:29

Deputetja e PD, Oriola Pampuri tha se bashkimi i Partisë Demokratike nuk mund të realizohet me dreka dhe as duke mbledhur firma për shkarkimin e Alibeajt nga kreu i grupit parlamentar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha