Pas 20 vitesh, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez lidhin më në fund kurorë

21 Gusht, 18:44

Të rrethuar nga miqtë dhe familjarë, në rezidencën e tij 8.9 mln dollarëshe në Georgia, Ben Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kurorëzuan një ceremony martesore mjaft elegante dhe emocionale Çifti i famshëm i njohur si ‘Bennifer’, i befasoi të gjithë  ndërsa Lopez kishte veshur një fustan të bardhë mahnitës, Ralph Lauren, ndërsa Affleck dukej “i mprehtë” me një smoking bardh e zi.

Kategori të tjera