Pas marrjes në pyetje të Shkëlzen Berishës, kthesa e fortë e SPAK për ‘Gërdecin’! Nis hetimet për 'korrupsion i zyrtarëve të lartë' dhe 'pastrim parash'! Dërgon për gjykim Mediun

8 Shkurt, 11:27 | Përditesimi i fundit: 2023-02-08 14:54:48

Disa ditë pasi mori në pyetje Shkëlzen Berishën,  SPAK ka bërë një kthesë të fortë në hetimet për tragjedinë e Gërdecit, duke nisur hetimet për akuza të rënda “Korrupsion i zyrtarëve të lartë” dhe “pastrim parash”. 

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha