Pasi zyrtarizuan bashkimin, Bora Zemani puth Donald Veshajn në emision

29 Shtator, 22:37

Bora Zemani dhe Donald Veshaj konfirmuan bashkimin e tyre me një foto krah njëri-tjetrit. Bora do të jetë e ftuar në emisionin e Donaldit dhe vëllait të tij Romeos, ku do të flasin edhe për rikthimin e tyre.

Kategori të tjera