“Pazar edhe me vdekjen” zotëria i revoltuar: Popull i mallkuar nga dreqi, janë fundërrina

14 Janar, 10:30 | Përditesimi i fundit: 2021-01-14 10:57:56

Për rastet e korrupsionit dhe ryshfetin në spitale u diskutua mëngjesin e sotëm në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu një telefonues ishte i revoltuar në maksimum edhe nga rasti i fundit i zbuluar në spitalin Covid 2 dhe tha se ne jemi popull i mallkuar nga dreqi. Këtu bëhet Pazar edhe me vdekjen shtoi ai.

Programe të tjera

Shiko të gjitha