PD kryeson në Shkodër, por Topalli mund të marre një mandat! Ja si ndahen votat dhe deputetët në kryeqendrën e veriut

19 Shkurt, 08:04

Shkodra nuk e tradhton Jozefina Topallit, të cilët nëse do të votonin sot, do i jepnin një mandat në qeverinë e ardhme. Lëvizja për Ndryshim do të merrte 2-4% të votave. Ndërkohë, PD-ja kryeson në kryeqendrën e Veriut. 43-37% e qytetarëve do të votonin për demokratët, ose e thënë ndryshe 4-6 mandate. PS ka një rritje të lehtë, ku nga 35.65% që kanë votuar në 2017, nëse do të votonin sot do i jepnin 34-38% të votave.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha