Pengmarrja dhe vrasja e Jan Prengës

30 Janar, 08:52 | Përditesimi i fundit: 2020-01-30 08:57:34

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë dhe të mërkurë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha