Pensionisti AKUZON Ramën:’U ka dhënë liri GRAVE,po divorcohen çiftet’

27 Qershor, 10:18

Një telefonues i moshuar mik i emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ka akuzuar direkt kryeministrin Edi Rama për divorcet e shumta mes çifteve në vend. Zotëria duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu ka thënë se Rama u ka dhënë shumë liri grave dhe kjo po sjell divorce të shumta. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha