Peqin/ Përshtatën magazinën për kultivimin e kanabisit, në pranga pronari dhe drejtori i OSHEE

19 Maj, 11:26 | Përditesimi i fundit: 2024-05-19 13:06:07

Zbulohet një magazinë  e përshtatur për kultivim të cannabisit, me anë të llambave.