“Për punë të mira në 30 vite” ironia e zotërisë: Meta të dekorojë opozitën para 25 prillit

8 Mars, 09:51

Një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me ironi i bëri thirrje Presidentit Meta që të dekorojë opozitën para 25 prillit. Ai tha sërish me ironi se motivimi është për punë të mira që kanë bërë këto parti në 30 vite dhe sqarojë se në opozitë nuk ka figura të pastra.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha