Për të pestin vit organizohet Festa e Belshit, mis 'Afërdita' 2021 shpallet Antia Hysi

10 Qershor, 19:34

Festa e Afërditës është kthyer në një aktivitet të përvitshëm në qytetin e Belshit. Një ndër aktivitet kulturore të kësaj feste ishte dhe ‘Mis Afërdita’ 2021, çmim që fitoi Antia Hysa

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha