Përfaqësuesi i PS në KQZ, Salianji: Kemi bërë hetim për argumentet e LSI, janë vetëm gabime materiale! Kërkesa politike, s'ka argument ligjor

14 Maj, 11:42

Përfaqësuesi i PS në KQZ, Eridjan Salianji tha se është bërë hetim lidhur me argumentet e sjella nga LSI dhe ka rezultuar që ka vetëm gabime materiale. Ai tha se kërkesa e bërë për Beratin është politike dhe s'ka vlerë ligjore.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha