Performoi në Kupën e Botës, Maluma pyetet nëse nuk e ka problem shkeljen e të drejtave të njeriut! I kthehet keq gazetarit dhe braktis intervistën

21 Nëntor 2022, 18:34

Dua Lipa dhe Shakira refuzuan të performonin në ceremoninë e Kupës së Botës për shkak të kritikave të forta për shkeljen e të drejtave të njeriut. Por këngëtari i njohur Maluma performoi në ceremoninë hapëse dhe ka dhënë edhe një intervistë nga Katar.

Kategori të tjera