Përkujtohet 49-vjetori i revoltës në ish-burgun e Spaçit

23 Maj, 21:26

Të përndjekurit politik, familjarët e të pushkatuarve dhe përfaqësues të kishës katolike morën pjesë në përkujtimoren për 49-vjetorin e Revoltës së Spaçit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha