Përplasja me armë në Laç, nënkryetari i Rithemelimit të Berishës i dënuar për vjedhje në Itali! Vite më parë qëlloi me shpullë një polic

30 Nëntor 2022, 12:06

Detaje të reja në lidhje me ngjarjen e 28 nëntorit në Laç, ku u qëllua me armë zjarri nga anëtarët e Partisë Demokratike të Rithemelimit të këtij qyteti. Burime për gazetarin e Report Tv Sokol Dema, bëjnë me dije se nënkryetari i degës së Rithemelimit Kastriot Marku, pjesë e konfliktit me armë, rezulton i dënuar për vjedhje në Itali dhe ka vuajtur dënim me 5 vite burg

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha