‘Pluhur zane' dhe 'seqe' për kokainën e hashashin! Çfarë ishin ‘vëllai i madh’ dhe ‘vëllai i vogël’

23 Mars, 12:52 | Përditesimi i fundit: 2023-03-23 15:32:50

Anëtarët e grupit kriminal që u arrestuan të mërkurën në Tiranë gjatë operacionit "Harta", që shpërndanin lëndë narkotike kokainë, heroinë dhe kanabis, kishin kodet e tyre të komunikimit për të mos rënë në sy, jo vetëm në komunikimet verbale  por edhe në celular.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha