Pogradec/ Aksident në bulevardin ‘Reshit Çollaku’, shoferi i përgjumur përplaset me shtyllën e ndriçimit

16 Qershor, 14:48

Një fugon mallrash ka dalë nga rruga dhe është përplasur fillimisht me shtyllën e ndriçimit dhe më pas ka marrë para pemë dhe vazo dekorative pranë një lokali.