Policia patrullim në rrugicat e 'Don Boskos' pasdite, fëmijët me vrap në banesa sapo i shohin (VIDEO)

4 Prill, 15:02 | Përditesimi i fundit: 2020-04-04 15:33:38

Teksa efektivët e Komisariatit Nr. 3 patrullojnë në rrugicat e lagjeve të Tiranës rreth orës 16:20, përpara dalin disa fëmijë që po luanin në rrugë dhe sapo shohin policinë largohen me vrap nëpër banesa ndërsa efektivët e policisë këshillojnë prindërit që ti mbajnë brenda. Ju tregojmë momentet e filmuara nga emisioni 112. 

Shikoni episodin e plotë të emisionit 112 (Kliko këtu)

Kategori të tjera