Policia Rrugore e Tiranës: Javën që lamë pas 16 shoferë u arrestuan, mbi 12 mijë gjoba dhe 12 automjete të bllokuara

21 Prill, 11:15

Policia Rrugore ka publikuar bilancin e masave administrative, procedimeve por edhe arrestimeve të kryera përgjatë periudhës 14.04.2024 - 20.04.2024, ndaj shoferëve që kanë kryer shkelje të Kodit Rrugor.