Policia Rrugore e Tiranës: Javën që lamë pas 17 shoferë u arrestuan, mbi 12 mijë gjoba dhe 30 automjete të bllokuara

14 Prill, 11:48

Policia Rrugore ka publikuar bilancin e masave administrative, procedimeve por edhe arrestimeve të kryera përgjatë periudhës 07.04.2024 - 13.04.2024, ndaj shoferëve që kanë kryer shkelje të Kodit Rrugor.