“Politika me të meta mendore”, shkodrani zbulon prapaskena të 21 janarit dhe do dy kryeministra

7 Tetor, 10:31 | Përditesimi i fundit: 2020-10-07 13:46:25

“Politika është keq nga mendja, ka politikanë me të meta mendore”. Kështu u shpreh në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga Shkodra i cili më pas zbuloi edhe disa prapaskena të 21 janarit. Zotëria tregoi se çfarë kishte ndodhur një ditë para asaj ngjarje në Shkodër dhe kërkoi që Shqipëria të ketë dy kryeministra. Ndiqeni opinionin e tij.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha