Prej 5 muajsh studentët pa bursa, Qiraxhi: Këto 3 vite ka pasur vonesa të jashtëzakonshme! Burime për Report Tv: Paratë do të shpërndahen në shkurt

25 Janar, 12:51 | Përditesimi i fundit: 2023-01-25 16:30:29

Bursat sociale dhe ato të ekselencës për studentët vonohen nga 4 deri në 5 muaj! Denoncimi është bërë nga drejtuesi i Qëndresa Qytetare, Mirgen Qiraxhi, i cili tha se në këto 3 vite ka pasur vonesa të jashtëzakonshme

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha