Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale se e hoqa vetë dhe nuk të bën për burrë! Pako ndihme tjetër në pranverë për pensionistët

30 Janar, 09:27 | Përditesimi i fundit: 2023-01-30 17:03:48

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një postim në Instagram duke treguar se po diskuton politika të reja mbështetëse.

Kategori të tjera