Prokuroria kërkon burg për Alda Klosin, nesër merret masa e sigurisë në spital! Pastruesja Rozeta Dobi në pyetje që prej mëngjesit

6 Shkurt, 13:59

Ish-zyrtarja Alda Klosi, e cila akuzohet nga autoritetet për fshehje e mosdeklarim pasurie dhe pastrim parash, do ta mësojë masën e sigurisë nesër në spital. Gjykata ka njoftuar se masa do të bëhet në QSUT për shkak të gjendjes së saj shëndetësore.Rozeta Dobi është marrë sërish në pyetje sot për shkak të disa paqartësive në lidhje me dëshminë që ka dhënë më parë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha