Protesta e dhunshme e PD para bashkisë, arrestohet militanti! Shikoni momentin kur i maskuar hedh molotov drejt bashkisë

15 Qershor, 10:55 | Përditesimi i fundit: 2024-06-15 15:27:35

Një person është arrestuar ndërsa 6 të tjerë janë në hetim në gjëndje të lirë pas dhunës së ushtruar dje para bashkisë së Tiranës gjatë protestës së thirrur nga Partia Demokratike e Sali Berishës dhe Partia e Lirisë e Ilir Metës.