Protesta e opozitës dhe kauza e saj / Pjesa e parë

24 Maj 2018, 15:18

Në Repoltix në Report TV debati mbi protestën që do të mbajë opozita me 26 Maj në Tiranë / Pjesa e parë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha