Protestat e pedagogëve, diskutime në Report Tv Kovaçi: Nëse s’na plotësohen kërkesat s’fillojmë vitin akademik, s'duam politikë në tubime! Xhixho: Arsimi, prioritet

27 Shtator, 19:43

Arsimi, një tematikë e cila ka bashkuar zërat e tri përfaqësuesve në Studio Live nga gazetari Arbër Hitaj ka sjellë një diskutim konkret në panelin e Report Tv. Me një përfaqësues të studentëve, Rigers Xhemollari një të pedagogëve Sandër Kovaçi dhe të deputetes së partisë së Lirisë, Erisa Xhixho në fokus të diskutimit pasditen e kësaj të marte ishte kthesa që duhet të marrin universitetet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha