PS dhe PD mbështesin propozimin e PDIU për pr/rezolutë Greqisë për heqjen e ligjit të luftës! Javën tjetër kalon në Kuvend

9 Korrik, 16:52

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi sot se, mazhoranca mbështet pr/rezolutën e propozuar nga grupi parlamentar “Demokraci dhe Integrim”.