Punishtja e qelesheve Guni

8 Maj, 15:05

Veri Jug mbledh rrëfimet e mjeshtrit të punimit të qelesheve Ardian Guni në qytetin hero të Krujës. Historia dhe trashëgimia e zanatit të qeleshpunuesve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha