Puthje dhe lot, vallëzimi i fundit mes Einxhel dhe Dagz! Kush do të lerë sonte shtëpinë e ‘Big brother’?

11 Janar, 22:23 | Përditesimi i fundit: 2022-01-11 22:27:10

Me puthje, përqafime dhe lot në sy Einxhel dhe Dag dhanë kërcimin e “fundit” brenda shtëpisë së Big Brotherit bashkë, pasi duket se të dy e dinë në “fshehtësi” se njeri prej tyre do të largohet sonte.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha