Putin i dhuron një limuzinë ‘Aurus’ Kim Jong Un-it, shfaqen të dy duke udhëtuar së bashku

20 Qershor, 17:51

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un hipën në një limuzinë ‘Aurus’ që Putin ia dhuroi Kim Jong Un, gjatë vizitës së tij në Korenë e Veriut